valutavad põlved 30.05.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 23 aastane aktiivselt tervisespordiga tegelev naisterahvas, kelle põlved valutavad juba pikemalt aega. Aeg-ajalt on raske trepist üles minna ja niisama liikuda, kuid pärast aerobset treeningut on mõneks ajaks valu kadunud.avad Käisin spordiarsti juures muret kurtmas, arst soovitas tarbida UltraGel-i või muud analoogse koostisega ainet vähemalt 2 kuud. Olen tarvitanud UltraGel-i kuu aega ja nüüd on see otsa saamas, kuid sama toodet ei tahaks osta. Toote kohta võin öelda, et on mõjunud, põlved ei valuta enam nii hullusti. Olen otsinud infot internetist analoogse koostisega toote kohta, kuid kahjuks pole leidnud, oskate soovitada midagi?
Ette tänades,
A.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!
Analoogne on Healthilife'i Glucosamine Complex,mida ka apteekides müüakse ilma retseptita.
Dr.K.Meitern