sporditraumad ja ortopeedia 19.02.04 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

50aastane mees,jooksja,tegeleb spordiga 20 aastat,2,5 a.valutavad jala tallad,"fascitis plantaris",ortopeed soovitab opereerida.Mees on Rootsi kodanik,ja Rootsis ei ole kirurge,kes saaks seda teha,kas on voimalik opereerida Eestis,ja kui kiiresti,sest valu läheb aina tugevamaks,oskate midagi soovitada?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Kas mees on kõik konservatiivsed ravimeetodid-kortisoonisüst,spets kannatoed jne. ära proovinud.?Jah,seda on ka meil Artrosportkliinikus võimalik opereerida.

DR.K.Meitern