terav ja äkiline põlvevalu 12.12.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem seisneb selles, et joostes ja kohati ka käies esinevad äkilised ja väga valusad valuhood põlves. (tegelen pallimängudega). 3 aastat tagasi opereeriti ja taastati eesmisi ristatisidemeid ja tol korral olid meniskid korras, kuid needki on eelnevalt 2 korda artroskoopilise opi läbinud. Sõin ka 2 kuud glükoosamiin tablette, kuid valud on läinud pisut hullemaks! Ma kannatan valud küll välja, kuid valu lihtsalt on väga tüütu ja terav, nagu ziletiteradega lõikaks.
Milles võib seisneda probleem?

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Põlves on väga palju haigusi,selle jutu peale raske konkreetset diagnoosi panna.Arvatavasti kõhre kahjustusega.Võtke 1nädal ibuprofeeni,kui ei aita ortopeedi vastuvõtule.

Dr.K.Meitern