Pojal Perthese haigus. 01.12.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Kaua kestab üldse selle haiguse ravi ja mis võivad olla tagajärjed kõige hullemal juhul? Kuidas on ravivõimalustega väljaspool Eestit?

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Oleneb haiguse raskusastmest,mida varem saadakse jaole seda kiirem paranemine.Halvemad tagajärjed-võib tekkida osteoartrooss.o kõhre puudumine liigespinnal ja jalg võib jääda mõni cm lühemaks.Täpsemat infot saaks ikka lasteortopeedidelt.

Dr.Kaidu Meitern,paranemist soovides.