seljavalu 17.11.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere! Mu abikaasa aevastas yks paev ja vajus meeletu valuhooga lausa polvili. Ta oli oma selja ara tommanud sellega. Et elame valjaspool eestit hetkel poordusime siin Chiropraktiku (chiropractic) juurde. Tehti pilti ja selgus et diski vahel olevad narvid on kokku surutud kuna yks .... on oma koopast valjas. Nyyd on ta juba kuid (oma neli vist) kainud Chiropraktiku juures ja aeg ajalt on selg korras. Siis lihtsalt igapaevasel kondimisel punktist A punkti B voib selg 5 minutiga nii hulluks minna, et valus endal vaadata. Chropraktik ise arvab et see on sellest, et mu mees teeb ysnagi fyysilist tood.
Kas on mingit alternatiivi? Kas ehk aitab midagi. Oleme kasutanud plaastreid ja vahetevahel valuvaigisteid aga tahaks ikkagi pohjust ravida ja probleemist lahti saada. Toost pausi me hetkel lubada ei saa. Kuue kuu parast saab ta puhkse 2 kuud. Kas asi voib hullemaks minna selle aja jooksul?
Tanudega.
Kaidi

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Tuleks pöörduda neurokirurgi poole (Mustamäe Haiglas)-kas ei vaja närvi pitsumine operatsiooni?

Dr.K.Meitern,paranemist soovides.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Füsioteraapia

seljavalu

Tere.Olen 30 a naine ja mulle teeb juba kevadest muret seljavalu ristluudest veidi kõrgemal . Valu tugevneb hommikupoole ööd ja peale pikka aega ühes asendis olemist ja ka järsemate liigutuste korral. ...

Vastas dr Kaidu Meitern

Tere!

Kui niipikka aega onolnud probleem,tuleks ikka arsti poole pöörduda-neuroloog vöi ortopeed.
Dr.K.Meitern

Loe edasi

seljavalu

15.a. noormees kaebab seljavalu. diagnoosiks kirjutati "schurmani tõbi". Kas saaks kusagilt selle kohta rohkem lugeda ja kas see tõbi on ravitav.

Vastas dr Toomas Tein

tere,seljavalu põhjuseks nooruki eas on tihti nn.Scheurmanni haigus,mille ravi sõltub hai´guse vormist ja raskus astmest.Reeglina ravi on edukas,kui alustada õige aegselt.Ravi määramiseks tuleks pöörduda ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: