HÄDAS JALALABADEGA 27.09.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

TEEN JUBA 5 AASTAT IGA PÄEV TRENNI-NIMELT KÄIN 9-18 KM.SEE EI OLE MULLE RASKE JA MA JUMALDAN KIIRKÄIMIST.VASTAVALT AASTAAJALE OLEN SOBIVALT RIIDES,SAMUTI ON TÄIESTI HEAD JALANOUD.VIIMANE POOL AASTAT ON TEKKINUD MURE-KÄIES EI OLE MIDAGI VIGA,AGA PÄRAST TRENNI HAKKAVAD TALLAALUSED VALUTAMA.VALUTAB KA ÖÖSEL.KUI ISTUN PIKEMAT AEGA,SIIS HAKKAN KÄIMA NAGU SANT-EI SAA VALU PÄRAST LIIGESEID TÖÖLE.HILJEM LÄHEB JÄLLE KOIK YLE.ORTOPEED LOIKAS MU PAREMA SUURE VARBA JUUREST N.Ö.KOOLJALUU ÄRA.KYSISIN,KAS SEE VOIB OLLA TINGITUD PIDEVAST KÄIMISEST,VASTUS OLI, ET EI OLE.OLEN 48-AASTANE NAINE.KYSIMUS ON:KAS SEE ON TINGITUD TRENNIST VOI ON MINGI MUU HÄDA KALLAL.SOOVITAGE KA NORMAALSET ARSTI,KES VOTAKS ASJA TOSISELT.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Ei näe,aga Teil võivad olla jalavõlvid lamenenud.Kandke tallatugesid,ka spordijalatsites.;tehke varvastega talllihastele harjutusi,ka soojavee jalavannid aitavad.Tuleb ikka ortopeedi käest abi otsida.

Paranemist soovides,dr.Kaidu meitern