Vesi küünarnukis 07.05.01 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 59.a mees , kaks kuud tagasi kukkusin ja lõin ära küünarnuki. Haav paranes, kuid paistetus jäi, hiljem lauale toetudes hakkas küünarnukist tulema vedelikku. Kaks korda olen käinud Nõmme Polikliinikus dr.Lille vastuvõtul, kuid kogu ravi on piirdunud süstlaga vedeliku väljatõmbamisega. Tõsi, esimene kord kirjutati välja ka antibiootikumid, need võtsin ära, kuid muutuseta. Viimasel korral vastas arst minu küsimusele, et kui kaua ma pean veel vett väljavõtmas käima, et niikaua kui tuleb. Kas tõesti ei ole siis mimgit ravi sellisel puhul?

Tänan vastuse eest.

Ennik, M.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Lp.Ennik!

Jah, tegemist on küünarnuki limapauna põletikuga,mis tekkis löögist.See põletik paraneb mõnikord väga visalt ja tuleb mitu korda "vett" välja tõmmata.Senine ravi on olnud me arvates õige.Võiks veel soovitada,kui väljatõmmatav vedelik ei ole verine-peale välja tõmbamist,võiks limapauna süstida hormooni.

Paranemist soovides,dr.Kaidu Meitern