skolioos väikelapsel 01.07.03 / Füsioteraapia

Külastaja küsib:

tere!minu 2aastasel tütrel avastati skolioos.silmaga on nähtav ôlgade asümmeetria.elame välisriigis,suve tahame pikemalt eestis veeta.kuhu peaks eestis pöörduma abi saamiseks ja kui pikad on järjekorrad?(eestis pole meil veel perearsti.)kui kaua tohib oodata?praeguses elukohas läheb aega 3kuud aja saamisel.lapsel on olemas röntgenipilt selgroost.

Arst vastas:

dr Kaidu Meitern

Ortopeed

Artrosportkliinik

Tere!

Võiksite dr.Tiit Härma poole,kes töötab Tallinna Lastehaiglas ja võtab vastuka me erakliinikus(6461436)

Dr.Kaidu Meitern