Uriini proovi vastuse kohta. 27.12.23 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tulemuste vastuse tõlgenduse kohta, kas on olemas ka mingid toidulisandid, ravimid mida võiksin tarvidada, et saada näit kontrolli alla. Albumiin/kreatiniin uriinis

Albumiin uriinis

172,0
mg/l

Kreatiniin uriinis

11,4
mmol/l

Albumiin/kreatiniin uriinis

Üle normi
15,1
mg/mmol

Normivahemik: <3,0 mg/mmol
Kaal on 123.3 kg
Pikkus 166
Kehamassiindeks. 44.5

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kahjuks pean Teid kurvastama - ühegi Teie poolt võetava toidulisandi ega muu toidulisandi abil Te albumiini/kreatiniini suhet uriinis korda ei saa. Abi oleks kehakaalu langetamisest ja on olemas ka mõned neeru kaitsvad ravimid (diabeedi ravimid ja vererõhu langetajad), mille abil neeru poolt uriiniga eritatava albumiini kogust saab vähendada. Ravimite osas võiksite nõu küsida oma perearsti käest.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.