Hingeldus 16.08.23 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere!Mul on sagedased hingeldused.Kunas ja millal algab hingeldus,ei oska arvata.Vahel hommikul ärgates tekib hingeldus,mis kestab kuni magama minekuni.Samas ei tee füüsilist ja ei ole ärritunud.Vahel tekib hingelus järsku.Väga sageli on väike palavik,mis teeb enesetunde veelgi halvemaks.Olen enda jaoks üles märkinud need haigushood.kõige pikemalt oli hingeldus ja palavik ca 2 nädalat.Siis mõni päev rahulik hingamine ja jälle ca 1 nädal iga päev.See on kestnud nüüdseks 7 kuud.Tihti tekib suur väsimus.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Oletama ei hakka, põhjuseid palju. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi