Kas vajab ravi 20.07.22 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tean et aastaid juba kilpnäärme piiripealne ületalitus käin iga 2 aasta tagant nüüdseks proove andmas ja ultrahelis, samas enne sai iga aasta käidud, lisaks ka sõlmed tekkinud mõningate aastatega, kas peaks arsti vahetama v ootama mis edasi saab ja kas läeb hullemaks.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Teie juhtumil nii napi info pealt ammendavat vastust anda ei saa. Soovitan kas oma arstiga probleemi pikemalt arutada või küsida tõepoolest ka mõne teise endokrinoloogi arvamust.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.