kilpnäärme uuring 20.10.17 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Kas on halb või hea vastus proovile?Materjalis makrofollikulaarseid struktuure moodustavad follikulotsüüdid siidise väljanägemisega kolloidis,milles ka verd.Follikulaarne tsüst. see on patomorfoloogiline diagnoos.Patoloogia uuring-tsüst.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Tegemist on suure tõenäosusega kilpnäärme tsüstiga. Tsütoloogilise uuringu leid on igati healoomuline ja närveerimiseks põhjust ei ole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.