Arsti vahetamine 28.08.11 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Mul on diagnoositud kilpnäärme ületalitlus. Saan küll vastavat ravi ja see ka mõjub, aga arst mulle ei sobi. Ta üritaks nagu minust kiirelt lahti saada ja ei seleta midagi. Kui ma tahaksin minna teise endokrinoloogi juurde, siis kas mul on selleks saatekirja vaja või võin ka niisama minna?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Kui soovite arsti vahetada, on tõepoolest vaja uut saatekirja ja väljavõtet senitehtud uuringute vastustega (kui arst on andmed edastanud e-tervise süsteemi, pole väljavõtet vaja). Kõige lihtsam on paluda uus saatekiri oma perearstilt sooviga küsida nn. teist arvamust.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.