toitumine 24.05.06 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Olen 27-aastane mees ja püüan kaalu langetada. kuid minu hädaks on näksimine, millest ei saa kuidagi lahti. Vahest (viimasel ajal vist talve järelnähuna) on söögiisu piinav. Kaalu langetamine on olnud suht edukas, kuid nüüd tahab kaal jälle kasvama hakata. Kas on mingeid ravimeid mis pärsiksid söögiisu ja palju need maksta võiksid ja kas neist on ka kasu?

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ainus retseptiravim, mis pärsib mõnevõrra isu, on reduktiil. Seda saab välja kirjutada perearst ja 1 kuuks vajalik ravim maksab 900-1000 krooni.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.