Haprad karvad 26.04.05 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Olen 20.a noormees.
Probleem on selline, et karvad on muutunud hapraks. Näiteks sääre peal on üks piirkond, kus käega hõõrumisel karvad rulluvad kokku ja tulevad lahti, kuidagi õhemad on kui mujal.
Kubeme piirkonna karvad on haprad ja mingil määral pudenevad.Otsad on hargnenud jne.
Ka kulmud tulevad kuidagi liiga kergelt lahti.
Kas tegemist võib olla vitamini puudusega või nahahaigusega?
Päris siledaks ei tahaks nagu jääda:)
Ette tänades..

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Endokriinhaigusega Teie probleemil vähemalt esmapilgul seost ei näe. Soovitan pöörduda nahaarsti poole.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.