Vereproov imikul 07.06.22 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere

Laps sai sûndides vereûlekannet kuna tekkis ema verega reesus konflikt. Paluti jälgida lapse hemoglobiini, haiglast välja saades oli näit parem. Kas peaksin nüûd uute proovide alusel tegema midagi nüûd ja kohe? Perearst soovitas raua siirupit, kas pean veel midagi siin tegema? Ise tarbin ka retafer rauda kuna endal ka raua näitajad madalad peale sünnitamist. Hemogolobiin haiglast välja saades oli lapse 114.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Usaldage oma perearsti. Kui määrti raviks rauasiirup, siis seda on vaja ka kasutada. Perearsti käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi