Lööve/beebiakne 15.08.22 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Tere
Beebi 1 kuune ja juba nädala selline lööve. Paremaks pole läinud. Perearst arvas et no vist beebiakne, aga polnud ka nagu kindel. Terve nägu, kukal, pea, rind täis. Nägu nii tihedalt et vaba kohta põhimõtteliselt ei ole. Rinnapiima laps. Kas võime olla kindlad, et see on akne ja läheb mitte midagi tegemata mööda? Midagi pole hetkel sellega teinud.

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Pigem on tegemist higilööbega. Ainult selle pildi järgi on rakse täpset vastust ja nõuandeid raske anda.
Kjulge