Roojamine 20.02.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mure selline.Mõnda aega peale roojamist tuleb pärasoolest ebameeldivat rooja- ja mädalõhnalist eritist.See on hakanud juba häirima,enam ei julge kodust väljaspool nr.2. tehagi.Kunagi ei tea kas tilgub hiljem midagi välja või ei. Pärasoole uuring tehtud,hemorroidid.Maos krooniline põletik.
Kas oskate mingit nõu anda?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui sooleuuringutel midagi ei leitud, siis võib olla probleem vaagnapõhja lihaste nõrkuses. Sellega tegelevad nii proktoloogid kui ka günekoloogid.