Kunagine roidemurd? 26.01.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Kukkusin 2020/21 aastavahetusel vasaku küljega vastu kapi nurka mis too hetk kuidagi tõsine ei tundnud, üksteist päeva hiljem pöördusin EMO'sse kui püstu tõustes raksud käisid ja meeletu valu sisse lõi, tehti röntgen ning öeldi, et tugev põrutus.
Aasta hiljem, aga on mul seal väike kühm ning teeb siiani haiget.
Eile sai käidud ka ultrahelis kus võeti lahti ka röntgeni vana pilt ning öeldi, et oli siiskist tegemist roidemurruga ja suunati uuesti röntgenisse.
Uuriksin korra kas on mõtet minna st kas nad teevad midagi sellega kui ongi valesti kokku kasvanud?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Reeglina midagi sel puhul ei teha..