Jalatalla all valu 13.09.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Avastasin kaks päeva tagasi kummalise muna/kühmu talla alt. See teeb astudes valu. Mõned kuud tagasi oli samasugune kühm ilma valuta, kuid kadus ise ära. Millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Suure tõenäosusega kaob see valu ka seekord ise. Millest see tingitud on pole selle informatsiooni alusel võimalik öelda. Peaksite pöörduma perearsti poole.