Viina hästi pisike suu täis. 20.08.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Toiduga probleeme pole söön kõike välja arvatud siis rasvast ei söö, joon vett, enesetunne hea kuid kas viina ei tohi isegi mõnda korgi täit võtta? Sapikivide ja sapipõie operatsioonist möödas 1 kuu, haavad valu ei tee. Tänan

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindlasti on sellega seotud teatud riskid, kuid eks elu olegi üks riskide jada. Ühest pitsist Te kindlasti ei sure.