Muna käe labal 01.07.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Siin mõned päevad tagasi lasin tööl naela püssika karkassi seina ja siis läi korraga parema käelabale valu ja tekkis tugev min (pildid sõrme all) ja nüüd teeb juba igapäevaga rohkem valu mis see võib olla ja kas peaks kuskile pöörduma

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See võiks olla ganglion ehk kooljaluu, kuigi pildi järgi seda 100% kindlusega öelda ei saa. Peaksite pöörduma perearstle, kes siis suunab ortopeedile.