Jalale ilmus üle öö muhk 13.01.21 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Jalale ilmus üle öö selline muhk, alguses oligi muhk pigem pisikene, ei pööranud tähelepanu. 7 päeva hiljem muutus see punaseks ja valulikumaks, astudes tunnen sellist tuima valu antud kohas. Muhk on u 4-5cm läbimõõduga, suhteliselt madal. Perearst käskis teha puugi haiguse pärast vereanaluusid - haigust ei ole. Samuti põletiku näitajaid veres pole.

Milles võiks olla asi?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Igal juhul mingi põletik, Pildi ja kirjelduse järgi põhjust öelda pole võimalik. Kirurgilist sekkumist ei vaja.