seedimini/magu/kõht 13.08.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,tahtsin küsida kas oskaksid öelda mis haigus mul olla võib,4 kuud tagasi,tekkisid nagu maovalud,siis võtsin omeprosooli,peale selle võtmist tekkisid uriniihäired,ei tulnud uriinivälja kuigi oli häda,siis läks kõht kinni ning tekkisid alakõhuvalud.. arstid on arvanud et äkki maopõletik kuigi see läheb mingihetk mõneks ajaks ise üle ja mingi hetk tuleb tagasi, kas oskaksite midagi arvata sellisest asjast?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise informatsiooni alusel diagnoosimine võimalik ei ole. vajaksite uuringuid. Ühe nimetaja alla kõigi kaebuste paigutamine raske.