Valus koht põse piirkonnas 12.08.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Põse piirkonnas, üsna lõualuu kõrgusel on katsudes juba 2. nädalat valus koht. Midagi sõrmedega tunda ei ole, ei muhku, kumerust, sõlme. Paistes pole. Väljast midagi näha ei ole. Tundub nagu valu oleks kohe üsna naha all. Kui sõrmega kergelt vaid puutuda on valus. Millega võiks tegu olla? Tänan väga.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise kirjelduse alusel pole kahjuks diagnoosimine võimalik. Peaksite siiski arstile näitama - alustama peaks perearstilt. Pindmine valu võiks olla seotud mingi nahaprobleemiga.