kimaroi 09.03.20 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere olen juba pikemat aeg hädas kimoriga nüüd juba määrib siis kui on palju rasket tõsta minu töös on palju seda teha aga nagu näete arstile ei julge seda rääki ja veel vähe näidata olen siin küünlaid kasutanud pesnud ja isegi sallve kasutanud aga pole tulemusi näinud

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui näidata ei julge, siis pole ka abisaamise lootust. Saan soovitada vaid julgus kokku võtta ja perearstile oma häda kurta. Vajadusel ta suunab Teid kirurgi juurde.