Nädal tagasi ei suutnud oma kätt liigutada ja nädala möödudes kaotasin vöökohast alla poole liikumis võime 18.08.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
Umbes nädal tagasi viibisin erakorralises, kuna mu peopesas tekkis kõrvetav valu tunne, mis tundidega võttis enda alla juba pool käest ning käsi muutus liikumatuks. Erakorralises öeldi, et see võib olla närvidest ja saadeti koju. Eile oli situatsiooni, kus ma ei saanud vöökohast allapoole ennast liigutada ja valu oli jube 10ne skaalas umbes 8.5. Sain 2 tunni möödudes ennast kuidagi liikuma, aga väga piinarikalt, sest valu jalgades oli jube. Tänaseks sain liikuma, aga alaseljas on jube valu. Ehk oskate öelda, mis sellise probleemi puhul teha, kuhu pöörduda või millest see olla võib?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Üldkirurgia alla see mure kindlasti ei mahu. Kirjelduse järgi võiks olla tegu neuroloogilise probleemiga - närviarst oskab ehk Teid aidata.