verejooksud pärakust 03.02.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Umbes pool aastat tagasi märkasin roojamisel verd, valusi ega muidu sümptomeid pole olnud. Alguses oli verekogus väike, nüüd umbes 2-3 kuud on tulnud verd roojamisel suurtes kogustes koos klimpidega. Alati kui vetsus käin siis isegi väiksemagi punnituse peale on wc pott punast verd täis ja seda on päevas 2-3 korda. Valu kuskilt ei tunne.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vajaksite uuringuid, eelkõige koloskoopiat. Peaksite pöörduma perearsti poole.