Vasaku roide all valu 02.01.19 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
2016.aasta novembrikuus hakkas mul järsku vasaku roide alt valutama. Vahepeal surus selga.Valu on vahest tugevam vahest sellinne igavam ehk nõrgem.
Vasaku küljepeal olles valu kaob hetkeks.
2018 oktoobrist hakkas seedmine ka halvemaks minema,pidevalt kinni.
Gastroskoopias käies öeldi, mingi ava nõrk ei mäleta täpselt mis, et mingi reflukshaigus.
Mul lihtsalt see valu ära tüüdanud ja mõtlen koguaeg kõige halvema peale. Kuigi mingit köha ega muid sümptomeid ei tunne,et oleks võibolla siis laiskus, et ei taha teha midagi aga ma arvan,et see sellest valust kuna see kurnab mind järjest rohkem.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vajaksite täiendavaid uuringuid gastroenteroloogi juures. Ainult kirjelduse järgi raske midagi arvata.