Lima eritumine mõnel korral päevas. 28.12.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Lima eritub mõnel päeval pärakust paar korda, mõni päev üldse. Kõht pigem pehme. Igapäevaselt käib läbi. Verd pole. 0n istuv töö, metsaveo traktorist. Paar nädalat see teema. Kõht ei valuta.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui muid sümptome ei ole, siis arvan, et muretsemiseks põhjust ei ole. Soovitan pidada dieeti ja jälgida. Kui limaeritus ei lakka, soovitan pöörduda perearsti poole.