kannatrauma 18.12.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu 10 aastasel poisil oli jalgpallitrennis kannapõrutus. Kannatrauma tagajärel on jätkuvalt valus kand alates septembri kuust.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Trauma korral on esmatähtis anda vigastatud kohale rahu. nagu ma aru saan on poeg jätkuvalt trennis käinud. Soovitan pöörduda lasteortopeedi poole - sellised spetsialistid on olemas Tartu Ülikooli Kliinikumis ja Tallinna Kliinilises Lastehaiglas. Ise olen üldkirurg ja selles küsimuses kompetentsi napib.