jalalabal valus kõva muna 02.08.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, juba tükk aega tagasi tekkis vasakul jalalabal valus kohta, aga arvasin, et midagi on jalale kukkunud jäi tähelepanuta. Hõõrusin ikka Liotonit ja muud sellist, andis tunda, aga ei pööranud tähelepanu.
Nüüd on jalale tekkinud valus kõva kühm, peale vajutada ei saa, väga valus ja tundub, et tasapisi kasvab, sest enne ei olnud märgata, aga nüüd on kühm jala peal näha ja ega pealevajutamist ei taha.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla ganglioni või artriidiga - viimane on tõenäolisem. peaksite pöörduma ortopeedi poole.