Tere selline mure et Peale kakamist tuleb vere tilgad väliselt tagumik korras, varasemalt aastaid tagasi oli sõrmiksoolehaavant kas Selle võib Olla mingi seos 24.03.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Peale Kakamist tuleb vere tilgad väliselt tagumik korras aga ka viimasel ajal pidevalt kõhu kunnisus

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tilkadena veri pärasoolest peale defekatsiooni (roojamist) ei saa olla seoses kaksteistsõrmiksoole haavandiga, pigem on see kõhukinnisuse tagajärg.