Iiveldus. 04.02.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul diagnoositi 10a tagasi söögitoru song. Ja viimased 4a on mul olnud ärevushäired. Mul on viimasel ajal igapäevaseks nähuks saanud iiveldus. Ennem see mind nii väga ei häirinud, kuna iiveldust ei esinenud igapäev. Sellega seoses tekkiski küsimus, et kas see iiveldus võib olla seotud pigem ärevuse või söögitoru songaga? Gastroskoopiasse on mul minek lähima kuuaja jooksul. Ehk oskate minu rahustuseks vastata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mõlemad seisundid võivad iiveldust põhjustada. Iivelduse vastu on ka ravimeid, võiksite perearstilt küsida.