Kas vöib asi olla pimesooles? 05.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Minul selline mure et mul hakkas köht paremaltpoolt valutama järsku umbes 3-4nädalat tagasi. Valu hakkas algul tuimalt kuid siis lööb nii tugeva valu et lausa pisarad tulevad vägisi silma. Ja kui äge valu tuleb ei saa seista normaalselt sirgelt ja istuda ka isegi ei saa. Ja köht on lahti. Isegi paremaltpoolt vahest valutab selg tohutult vöi siis lausa terve alaselg. Milles vöib olla probleem? Vöi kas on vöimalus et on pimesoolega miskit mäda?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tüüpilisele apenditsiidile Teie kaebused ei sarnane. Ilma Teid nägemata ja uuringuteta ei oska ma ka pakkuda, milles võiks olla probleem. Soovitan pöörduda perearstile.