Lihaserebend, reis 02.01.18 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Vasaku jala reie (tagakülje) rebend. Saalihokit mängides rebestasin märkamatult lihast. Tunda hakkas see andma alles paari päeva pärast kui metsa sörkima läksin ja valu jalast selgagi lõi. Massöör (kutseline arst) vaatas jala üle ja soovitas kirurgi poole pöörduda.

Küsimus: kas peaksin veel paranemist ootama (käin ujumas, looetavasti on taastumisele kasulik) või on oht, et jääbki nii, või on vaja midagi lõigata...

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma ülevaatuseta pole lõikuse vajadust võimalik otsustada. Peaksite pöörduma ortopeedi poole.