Pulseerib kõhus 11.12.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kui kõht naba juurest horisontaalselt ja vertikaalselt läbi lõigata siis minul pulseerib nabast otsejoones 5cm üleval ja sipake paremal. Valu ei ole, palavikku ei ole. Aga tõmbleb, pukseerib ja enameeldiv on olla, aga ei iivelda. Hakkas 15 h tagasi kell 1 või 2 öösel. Ei tea, mis see olla võib. Väga ebameeldiv tunne on. Kõht käib enam vähem läbi.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi ei oska põhjust öelda. Peaksite pöörduma perearstile.