Lihasrebend? 20.11.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,umbes 10.oktoobril komistasin jalaga madala klaas laua vastu,löök oli tugev,põlvest kõrgemale umbes 5 sentimeetrit üleval on siiani veel tume joon umbes 10 sentimeetrit pikk ja lohk sees.Siiani annab aeg ajalt tugevat valu olen määrinud igasugu geelidega.Uuringuid pole tehtud.Mida võiks veel teha ja kaua paranemine aega võtab?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Lihasrebend on ebatõenäoline, kuid siiski mitte võimatu. UH uuringuga saaks lihasrebendi välistada. Paranemise aeg sõltub sellest, kui tõsise vigastusega tegu.