valu luudes 16.11.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere selline mure et vahel läheb käe suure sõrme nukk paiste ja valutab siis kaob ära ja mõne ajapärast lööb valu jalalaba välisküle luu sisse ja nii et kõndida on ikka valus on ka põlve niisuguse valu löönd

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Suure tõenäosusega on Teil tegu mingi liigesprobleemiga. kas see on podagra või mõnu muu reumaatiline haigus vajab täpsustamist. Soovitan alustada perearstist.