kõhul naha all kiiresti kasvav ligi 10sm pikkune paksenenud riba 10.05.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Avastasin pesemise käigus kõhul naha alt pika paksenenud riba,nagu uss oleks naha all ja tundub et jätkab kasvamist.Millega võiks tegu olla

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selleks et midagi arvata, peab nägema ja katsuma - ainult Teie kirjeldusest jääb väheks. Soovitan pöörduda perearstile.