Kuhu minna jalavigastuse korral 21.04.17 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Nädal aega tagasi väänasin jala jooksutrennis välja. Hoidsin u pool tundi kuni trund lund peal ning kohe paiste ei läinud. Järgmised paar päeva lonkasin ja jalg oli veidi pasites. Hetkel saan juba ilusti käia, kuid jalga painutades on veel valus ning pahkluu juurest katsudes samuti, paistetus on minimaalne. Kelle poole peaksin pöörduma? Millise arsti?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui nädal tagasi tekkinud vigastus veel tunda annab, on see normaalne. Peaasi, et läheb pikkamööda paremaks. Soovitan kanda vähemalt 1 kuu ortoosi. Kui tahete kellelegi näidata võiks see olla ortopeed.