Keele vähk või mõni muu haigus ? 16.12.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist vaevus on olnud kuskil 2 nädalat enne ma muidugi oma keelt ei uurinud ei tea kas oli enne ka selline või polnud suu on hommikuti kuivavõitu ja keele ots on hetkel selline nagu oleks saanud kõrvetada(see mone päeva olnud ), mujalt on keelel suhteliselt tavaline tunne.( hommikune tugev suu kuivus kadus peale küüslaugu tarvitamist ja on oluliselt väiksem kui varem oli, samas huvitab mind ka see mis punnid need keele taga pool on ? Ole palun nii kena ja vastake esimesel võimalusel :)

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Keelevähk on Teie puhul väga ebatõenäoline. Diagnostikaks peaksite pöörduma kõigepealt perearstile. Tegu võiks olla infektsiooniga.