roide murru kahtlus. 13.12.16 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kui on kahtlus roidemurrule, kas võib kasutada rõhksidemeid ja valuvaigistavaid geele valu leevendamieks? Milliseid ravimeid kasutada, et valu vaigistada?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõike mida välja pakute, võib teha. Igasugused valuvaigistid on lubatud, sõltuvalt sellest mis valu kõige paremini ära võtavad ja milliseid Teie organism kannatab. Tugevamad valuvaigistid on retseptirohud, mille tõttu peaksite pöörduma perearsti poole.