Tuim valu alakõhus 08.01.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Juba teist päeva on mul vasakul pool alakõhus tuim vahepeal tuksuv valu, samas on kõhulahtisus ning toit ajab iiveldama. samas käib ka pea ringi.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võiks olla soolepõletikuga. Põhjuseks võib olla mikroob või ka viirus. Harilikult paranevad sellised asjad iseenesest paari päevaga. Kui seda ei juhtu, peaksite pöörduma perearsti vastuvõtule.