roidekaare kõhrepõletik 29.10.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

kas sellise diagnoosi puhul on võimalikud ka valusad moodustised kogu rinna piirkonnas, st. kuni kaelani välja? kõige valusam ja paistes ja krambis koht on otse roidekaare all. kirurg määras diagnoosi ning kirjutas välja ibuprofeeni, millest polnud mingit kasu. nii valud kui krambid on kestnud vahelduva eduga umbes aasta. ehk oskate öelda mingit looduslikku vahendit välipidiseks määrimiseks? ah jaa, vanust 47, naissoost.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult selle jutu järgi ei saa ma kahjuks küll mingit ravi ordineerida. Peaksite siiski uuesti arstile pöörduma.