veenilaiendid-operatsioonijärgsed tüsistused. 19.03.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

sooviksin väga teada, millised riskid kaasnevad veenilaiendite operatsiooniga ja millised võivad olla tüsistused?Kui tõenäoline on näiteks, et inimene ei hakkagi enam käima?ette tänades vastuse eest.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kõige sagedasemad tüsistused veenioperatsioonil on haava hematoom (verevalum) ja haavamädanik. Sellist võimalust, et operatsiooni tagajärjel enam käia ei saa, ma ei näe.