Rasvkoe kasvaja 28.02.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Mingi 3kuud tagasi avastasin oma vasakul õlal ovaalse pehme mügariku umbes 4cm pikk ja 2 lai. Näitasin seda perearstile ja ta ütles, et see on rasvkoe kasvaja. Kui suuremaks läheb võib ära lõigata. Soovitas mitte sinna massaazi teha ja kõik. Valu see ei tee ja esialgu ka ei häiri. Küsimus selles, et kui ohtlikud sellised asjad on? Kas peaksin muretult edasi elama või midagi konkreetset ette võtma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt tegu rasvkasvajaga. Ohtu ei näe. Kui häirib, võtame ära.