Mädanik 11.02.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere mul selline mure et mu käel oli haav.Nüüd haav juba kinni kasvanud enamvähem,aga käsi valutab ja muhk on ka üleval.Palavik on ka hakanud viimastel päevadel tõusma....Kas on asi väga tõsine ja peaksin arsti juurde pöörduma või ta läheb ise ära.

Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu on ilmselt haava põletikuga, võimalik et ka mädanikuga. Viimasel juhul oleks vajalik vahelesegamine, mida kiiremini, seda parem. Soovitus - peaksite arstile näitama.