hemaroidid? 17.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere,
Olen välismaal elav eestlane (vanus 19) ja ühel päeval hakkas pärakust verd erituma.
Ilma, et kõht oleks kinni või midagi. Viimasel 3 päeval pole see lõppenud.
Mingisuguseid teisi muudatusi tagumiku peal ei ole.

Tänan

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan arsti poole pöörduda. Tegemist võiks olla ultseroosse koliidiga, välistada ei saa aga ka teisi põhjusi. Ilma Teid nägemata pole siiski diagnoosida võimalik.