lülisamba . 18.02.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

naiste rahvas valud sabakondi piirkonnas istumise ajal ja tõises ka.üba 5-6 aastat.tehtud blookaad süstid 3 korda lihastevahel tulemus 0.tallinnas tehtud uring läbi kompuutri mitagi pole leitud.vastus,mrt uuringul lülisamba ristluu jaõdralülide piirkonnast sacrumi kanalis ilmnev rasvkoele iseloomulik mr signaal ,kuid lipoomile kahtlast moodustist ega teistlaadi neoplastilist prossesi ei ilmne.cauda eguina on iseärasusteta.vähesel määral on näha degeneratiivset tüüpi signaalimuutust l 4-5 diskis,kuid olulist,spinaalkanalit ahendavat protrusiooni nähtavale ei tule.õndralülide konfiguratsioonis kindlalt defineeritavat iseärsust ei tähelda .27-11-00 a.naiste arsti poolt analüüsid korras.käisin tartus neurokirurgi juures,traumakirurgi juures,peale blookaadi edasi abi ei saanud.vahest valutab vasak jalg,viimased 2 nädälad vasak käsi.töötan toidupoes .kui minna arsti juurde-kelle.tänan vastutuse ees.ljuba.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olete juba nii paljude arstide juures käinud ja ka uuringuid olete teinud omajagu. Vaevalt mina nüüd ilma Teid ja Teie uuringuid nägemata suudan öelda kellelt saaksite abi ja mis peaks tegema. Minu soovitus on siiski minna tagasi Teid ravinud arstide juurde - neurokirurg (ortopeed) ja nendega asjast rääkida, et senine ravi pole tulemusi andnud. Kui mina soovitan kellegi juurde minna, siis see tohter peab jälle nullist alustama ja võib-olla kasutama samu võtteid, mis senini on jäänud tulemuseta. Ka negatiivne ravitulemus on tulemus ja viitab millegile. Mina niivõrd arsti vahetusele ei loodaks või kui siis Teid juba ravinud arst soovitaks, kelle juurde minna.